☰ Menu Prawe Menu ☰
Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Choszcznie
Grafika zawierająca herb Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Choszcznie

Poniedziałek 14.06.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Telefony wewnętrzne

Telefony wewnętrzne i adresy e-mail pracowników

IW PIW w CHOSZCZNIE

Tel. 957652303

Numer wewnętrzne i adresy e-mail

Imię i nazwisko pracownika

stanowisko

11


@piwchoszczno.pl

 

Sekretarz Kierownika Jednostki

22

draniszewski@piwchoszczno.pl

lek. wet. Dariusz Raniszewski

Powiatowy Lekarz Weterynarii

26

kkoper@piwchoszczno.pl

lek. wet. Karolina Koper

Inspektor Weterynaryjny ds. pasz i ubocznych produktów zwierzęcych

25

sdrabina@piwchoszczno.pl

mgr Sylwia Drabina - Szwed

Główna Księgowa

29

bmakowski@piwchoszczno.pl

mgr inż. Bernard Makowski

Inspektor Weterynaryjny ds. zwalczania wirusa choroby Aujeszkyego

23

mbrudkiewicz@piwchoszczno.pl

mgr Mariola Brudkiewicz

Księgowa

24

mgr inż.

Inspektor Weterynaryjny ds. higieny środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego

28

FAX

 

27

joles@piwchoszczno.pl

mgr Joanna Oleś

Inspektor Weterynaryjny ds. identyfikacji i rejestracji zwierząt
(cross compliance)

26

inowakowski@piwchoszczno.pl

mgr Ireneusz Nowakowski

Starszy Inspektor Weterynaryjny

 

Wytworzył:
Bernard Makowski
(2013-03-13)
Udostępnił:
Bernard Makowski
(2013-03-13 14:34:28)
Ostatnio zmodyfikował:
Bernard Makowski
(2021-02-12 14:50:51)
 
 
liczba odwiedzin: 338716

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X